Property Sale
Sale
$235,000
Sq Ft1,523DeedBook 6458, Page 967Recorded9/30/2021
Year Built: 1952
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,348 | +6.7% |
| 2024 | $6,887 | +1.2% |
| 2023 | $6,803 | +4.1% |
| 2022 | $6,532 | +2.2% |
Year Built: 1952
1706 Mcgalliard Ave
Residential
1630 Mcgalliard Ave
Residential
1700 Mcgalliard Ave
Residential
329 Redwood Ave
Residential
146 Homestead Ave
Residential