Property Built
Built
Year Built: 1950
Year Built: 1950
Trenton, NJ 08610
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,987 | +6.7% |
| 2024 | $5,612 | +1.2% |
| 2023 | $5,544 | +4.1% |
| 2022 | $5,323 | +2.2% |
Year Built: 1950
9 Benson La
Residential
26 Benson La
Residential
152 Phillips Ave
Residential
8 Sandy La
Residential
6 Francine Dr
Residential