Property Sale
Sale
$297,500
From:
To:
Sq Ft1,940DeedBook 6235, Page 1265Recorded12/8/2015
From:
To:
Year Built: 1960
Trenton, NJ 08610
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,138 | +6.7% |
| 2024 | $8,565 | +1.2% |
| 2023 | $8,461 | +4.1% |
| 2022 | $8,124 | +2.2% |
From:
To:
Year Built: 1960
4 Martha Dr
Residential
26 Martha Dr
Residential
6 Dorothy Dr
Residential
342 Redwood Ave
Residential
33 Dan Rd
Residential