Property Built
Built
Year Built: 1958
Year Built: 1958
Trenton, NJ 08610
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,518 | +6.7% |
| 2024 | $7,983 | +1.2% |
| 2023 | $7,887 | +4.1% |
| 2022 | $7,572 | +2.2% |
Year Built: 1958
10 Dorothy Dr
Residential
27 Hempstead Rd
Residential
7 Dorothy Dr
Residential
46 Hempstead Rd
Residential
23 Copperfield Dr
Residential