Property Built
Built
Year Built: 1960
Year Built: 1960
Trenton, NJ 08610
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,778 | +6.9% |
| 2024 | $7,274 | +1.3% |
| 2023 | $7,183 | +4.3% |
| 2022 | $6,887 | +2.3% |
Year Built: 1960
7 Dorothy Dr
Residential
10 Dorothy Dr
Residential
30 Hempstead Rd
Residential
1983 Arena Dr
Residential
1985 Arena Dr
Residential