Property Sale
Sale
$232,500
Sq Ft936DeedBook 6427, Page 139Recorded1/12/2021
Year Built: 1959
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,727 | +6.7% |
| 2024 | $6,305 | +1.2% |
| 2023 | $6,229 | +8.7% |
| 2022 | $5,731 | +2.3% |
Year Built: 1959
8 Bolton Rd
Residential
23 Bolton Rd
Residential
30 Jamaica Way
Residential
32 Jamaica Way
Residential
95 Hempstead Rd
Residential