Property Sale
SaleMulti
$415,000
DeedBook 4558, Page 65
Year Built: 1978
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $14,642 | +6.7% |
| 2024 | $13,724 | +1.2% |
| 2023 | $13,558 | -0.3% |
| 2022 | $13,599 | +3.4% |
Year Built: 1978
5 Sam'S Way
Residential
16 Makefield Cir S
Residential
161 Edgebrook Rd
Residential
2 Heathwood La
Residential
651 Ydv-Allentown Rd
Residential