Property Sale
Sale
$19,700
Year Built: 1965
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,591 | +3.3% |
| 2024 | $9,284 | -0.1% |
| 2023 | $9,293 | +2.5% |
| 2022 | $9,068 | +2.5% |
Year Built: 1965
340 Penn Titusville Rd
Residential
71 Woosamonsa Rd
Residential
293 Penn Harbourton Rd
Residential
36 Woosamonsa Rd
Residential
21 Burd Rd
Residential