Skip to content

107 Woosamonsa RdPennington, NJ 08534

Last Sale Date
Apr 25, 2022

Property Information

Block51
Lot10
Qualifier---
CountyMercer
MunicipalityHopewell Twp
Tax Map Page9

Building Details

Building Class---
Description1SF
Dwellings1
ZoningMRC
Sq Footage---
Acreage1

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$225,000
65%
Improvement Value:$118,900
35%
Total Assessment$343,900

Sale
$0