Property Built
Built
Year Built: 1900
Year Built: 1900
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,394 | +2.0% |
| 2024 | $5,286 | +3.2% |
| 2023 | $5,124 | +1.4% |
| 2022 | $5,052 | +1.3% |
Year Built: 1900
750 Trumbull Ave
Residential
1613 Brunswick Ave
Residential
718 Puritan Ave
Residential
137 Michigan Ave
Residential
729 Valley Forge Ave
Residential