Property Built
Built
Year Built: 1923
Year Built: 1923
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,456 | +2.0% |
| 2024 | $5,346 | +3.2% |
| 2023 | $5,183 | +1.4% |
| 2022 | $5,110 | +1.3% |
Year Built: 1923
20 Devon Ave
Residential
150 Hazelhurst Ave
Residential
1255 Brunswick Ave
Residential
57 Helen Ave
Residential
27 Haveson Ave
Residential