Property Built
Built
Year Built: 1945
Year Built: 1945
Lawrence Township, NJ 08648
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,890 | +2.0% |
| 2024 | $6,752 | +3.2% |
| 2023 | $6,545 | +1.4% |
| 2022 | $6,454 | +1.3% |
Year Built: 1945
57 Helen Ave
Residential
118 Glenview Dr
Residential
118 Gedney Rd
Residential
144 Harding Ave
Residential
118 Roxboro Rd
Residential