Foreclosure Case F-018553-17
Closed
Type: Residential Mortgage Foreclosure
Disposition: Dismissed By Court Without Prejudice
From:
To:
Year Built: 1951
Lawrence Township, NJ 08648
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,525 | +2.0% |
| 2024 | $7,374 | +3.2% |
| 2023 | $7,149 | +1.4% |
| 2022 | $7,049 | +1.3% |
From:
To:
Year Built: 1951
90 Harmony Ave
Residential
81 Hoover Ave
Residential
131 Harmony Ave
Residential
129 Gainsboro Rd
Residential
215 Berwyn Pl
Residential