Property Sale
SaleMulti
$350,000
DeedBook 5456, Page 245
Year Built: 1954
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,661 | +2.0% |
| 2024 | $7,508 | +3.2% |
| 2023 | $7,278 | +1.4% |
| 2022 | $7,177 | +1.3% |
Year Built: 1954
9 Alyce Court
Residential
35 Forrest Ave
Residential
3 Lawnside Dr
Residential
122 Review Ave
Residential
102 Roxboro Rd
Residential