Property Sale
Sale
$156,000
DeedBook 2453, Page 708
Year Built: 1958
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,265 | +2.0% |
| 2024 | $7,119 | +3.2% |
| 2023 | $6,901 | +1.4% |
| 2022 | $6,805 | +1.3% |
Year Built: 1958
48 Merritt Dr
Residential
4 Lumar Rd
Residential
8 Merritt Dr
Residential
4 Allwood Dr
Residential
12 Alyce Court
Residential