Property Sale
Sale
$178,000
DeedBook 2966, Page 25
Year Built: 1963
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,304 | +2.0% |
| 2024 | $10,098 | +3.2% |
| 2023 | $9,788 | +1.4% |
| 2022 | $9,652 | +1.3% |
Year Built: 1963
7 Cresthill Rd
Residential
2841 Princeton Pike
Residential
2821 Princeton Pike
Residential
304 Glenn Ave
Residential
32 Pin Oak Dr
Residential