Property Sale
Sale
$500,000
Sq Ft2,344DeedBook 6449, Page 152Recorded7/21/2021
Year Built: 1962
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,424 | +2.0% |
| 2024 | $9,236 | +3.2% |
| 2023 | $8,953 | +1.4% |
| 2022 | $8,828 | +1.3% |
Year Built: 1962
4 Darrah Lane
Residential
1621 Lawrence Rd
Residential
11 Pin Oak Dr
Residential
4 Vander Veer Dr
Residential
1 Lotus Lane
Residential