Property Sale
Sale
$186,000
From:
To:
Sq Ft1,260DeedBook 6327, Page 818Recorded5/21/2018
From:
To:
Year Built: 1986
Lawrence Township, NJ 08648
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,882 | +2.0% |
| 2024 | $4,785 | +3.2% |
| 2023 | $4,638 | +1.4% |
| 2022 | $4,574 | +1.3% |
From:
To:
Year Built: 1986
10 Tompkins Place
Residential
4 Sherman Place
Residential
1 Fillmore Place
Residential
1 Sherman Place
Residential
4 Fillmore Place
Residential