Property Sale
Sale
$212,000
DeedBook 3920, Page 281
Year Built: 1961
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,340 | +2.0% |
| 2024 | $8,173 | +3.2% |
| 2023 | $7,923 | +1.4% |
| 2022 | $7,812 | +1.3% |
Year Built: 1961
263 Glenn Ave
Residential
22 Hillsdale Rd
Residential
267 Glenn Ave
Residential
54 Pine Knoll Dr
Residential
271 Glenn Ave
Residential