Property Sale
Sale
$211,000
DeedBook 6180, Page 987
Year Built: 1961
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,059 | +2.0% |
| 2024 | $8,877 | +3.2% |
| 2023 | $8,605 | +1.4% |
| 2022 | $8,485 | +1.3% |
Year Built: 1961
269 Glenn Ave
Residential
21 Hillsdale Rd
Residential
16 Hillsdale Rd
Residential
25 Lawnside Dr
Residential
273 Glenn Ave
Residential