Property Built
Built
Year Built: 1960
Year Built: 1960
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,464 | +2.0% |
| 2024 | $8,294 | +3.2% |
| 2023 | $8,040 | +1.4% |
| 2022 | $7,928 | +1.3% |
Year Built: 1960
16 Carnation Pl
Residential
326 Glenn Ave
Residential
4 Rosalind Rd
Residential
22 Pine Knoll Dr
Residential
29 Pin Oak Dr
Residential