Property Sale
Sale
$451,833
DeedBook 5496, Page 80
Year Built: 2006
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,831 | +2.0% |
| 2024 | $10,614 | +3.2% |
| 2023 | $10,289 | +1.4% |
| 2022 | $10,145 | +1.3% |
Year Built: 2006
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.