Property Sale
Sale
$281,000
DeedBook 5112, Page 142
Year Built: 1980
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,329 | +2.0% |
| 2024 | $6,203 | +3.2% |
| 2023 | $6,013 | +1.4% |
| 2022 | $5,929 | +1.3% |
Year Built: 1980
18 Catbird Court
Residential
20 Catbird Court
Residential
28 Catbird Court
Residential
17 Featherbed Court
Residential
8 Featherbed Court
Residential