Property Sale
Sale
$16,000
DeedBook 2211, Page 91
Year Built: 1889
Trenton, NJ 08611
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $2,831 | +4.2% |
| 2024 | $2,717 | +0.3% |
| 2023 | $2,710 | +0.3% |
| 2022 | $2,701 | +1.6% |
Year Built: 1889
385 Second St
Residential
509 Bridge St
Residential
251 Elmer St
Residential
26 High St
Residential
1119 S Clinton Ave
Residential