Property Sale
Sale
$61,200
Sq Ft1,968DeedBook 6475, Page 1294Recorded2/16/2022
Year Built: 1897
Trenton, NJ 08638
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $1,932 | +4.2% |
| 2024 | $1,854 | +0.3% |
| 2023 | $1,849 | +0.3% |
| 2022 | $1,843 | +1.6% |
Year Built: 1897
430 Monmouth St
Residential
298 Rutherford Ave
Residential
943 E State St
Residential
25 Sherman Ave
Residential
705 Bridge St
Residential