Property Sale
Sale
$0
DeedBook 6264, Page 286
Year Built: 1905
Trenton, NJ 08618
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $2,158 | +4.2% |
| 2024 | $2,071 | +0.3% |
| 2023 | $2,066 | +0.3% |
| 2022 | $2,059 | +1.6% |
Year Built: 1905
914 Carteret Ave
Residential
31 S Dean Ave
Residential
526 Riverside Ave
Residential
1106 W State St
Residential
35 Laurel Ave
Residential