Skip to content

244 Perry StTrenton, NJ 08618

Built 1998

Last Sale Date
Jun 6, 2024

Property Information

Block7303
Lot1
Qualifier---
CountyMercer
MunicipalityTrenton City
Tax Map Page---

Building Details

Building Class10
Description3SM 21514SF
Dwellings1
ZoningHIST
Sq Footage---
Acreage---

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$68,800
3%
Improvement Value:$2,282,300
97%
Total Assessment$2,351,100

Sale
$0

Property Built

Built

Year Built: 1998