Property Sale
Sale
$1,500,000
Sq Ft2,789DeedBook 6495, Page 1287Recorded8/9/2022
From:
To:
Year Built: 1965
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $19,757 | +5.9% |
| 2024 | $18,651 | +3.1% |
| 2023 | $18,095 | +0.8% |
| 2022 | $17,954 | +2.0% |
From:
To:
Year Built: 1965
65 Linwood Circle
Residential
77 Leabrook Lane
Residential
86 Leabrook Lane
Residential
445 Prospect Ave
Residential
5 Riverside Drive
Residential