Property Sale
Sale
$380,000
From:
To:
Sq Ft1,800DeedBook 5266, Page 75Recorded1/17/2004
From:
To:
Year Built: 1960
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $11,357 | +2.8% |
| 2024 | $11,046 | +3.3% |
| 2023 | $10,694 | +0.2% |
| 2022 | $10,678 | +1.0% |
From:
To:
Year Built: 1960
18 Sherry Rd
Residential
20 Sherry Rd
Residential
11 Sherry Rd
Residential
54 Eggers St
Residential
51 University Rd
Residential