Property Sale
Sale
$279,900
From:
To:
Sq Ft1,229DeedBook 6931, Page 472Recorded1/30/2017
From:
To:
Year Built: 1954
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,608 | +2.8% |
| 2024 | $8,372 | +3.3% |
| 2023 | $8,105 | +0.2% |
| 2022 | $8,093 | +1.0% |
From:
To:
Year Built: 1954
47 Lois Ave
Residential
71 Merrill Ave
Residential
9 Laurie Dr
Residential
25 Northfield Ave
Residential
64 Merrill Ave
Residential