Property Sale
Sale
$169,900
From:
To:
Sq Ft1,724DeedBook 4712, Page 815Recorded11/17/1999
From:
To:
Year Built: 1999
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,708 | +2.8% |
| 2024 | $10,416 | +3.3% |
| 2023 | $10,083 | +0.2% |
| 2022 | $10,068 | +1.0% |
From:
To:
Year Built: 1999
24 Elm St
Residential
10 Park Pl
Residential
1302 Cedar Village Blvd
Residential
27 Parker St
Residential
73 Merrill Ave
Residential