Property Sale
Sale
$208,500
From:
To:
Sq Ft1,481DeedBook 6283, Page 481Recorded9/1/2011
From:
To:
Year Built: 1924
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,696 | +0.2% |
| 2024 | $7,681 | +14.6% |
| 2023 | $6,703 | +0.0% |
| 2022 | $6,701 | -0.4% |
From:
To:
Year Built: 1924
287 Alpine St.
Residential
343 Bruck Ave.
Residential
698 Johnstone St.
Residential
444 Hall Ave.
Residential
378 Alpine St.
Residential