Property Built
Built
Year Built: 1930
Year Built: 1930
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,571 | +10.8% |
| 2024 | $6,832 | +29.1% |
| 2023 | $5,293 | +6.6% |
| 2022 | $4,964 | +5.5% |
Year Built: 1930
904 New Street
Residential
1132 First Avenue
Residential
834 Dunlewy Street
Residential
1116 Jeffrey Street
Residential
1332 Locust Drive
Residential