Property Built
Built
Year Built: 1920
Year Built: 1920
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,888 | +14.0% |
| 2024 | $6,921 | +29.2% |
| 2023 | $5,356 | +6.5% |
| 2022 | $5,027 | +5.6% |
Year Built: 1920
904 New Street
Residential
1205 First Avenue
Residential
1116 Jeffrey Street
Residential
1332 Locust Drive
Residential
834 Dunlewy Street
Residential