Property Sale
Sale
$110,000
DeedBook 5499, Page 276
Year Built: 1958
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,662 | +12.2% |
| 2024 | $6,828 | +42.5% |
| 2023 | $4,792 | -11.2% |
| 2022 | $5,397 | +1.9% |
Year Built: 1958
7 Gary Dr
Residential
6 Patricia Dr
Residential
712 Coral Way
Residential
14 Norman Dr
Residential
9 Gary Dr
Residential