Property Sale
SaleMulti
$295,000
DeedBook 9076, Page 3280
Year Built: 1971
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,608 | +9.4% |
| 2024 | $8,781 | -1.8% |
| 2023 | $8,938 | +4.3% |
| 2022 | $8,567 | +4.0% |
Year Built: 1971
133 Hillside Dr
Residential
211 Ivins Road
Residential
315 Beverly Way
Residential
407 N Riverside Dr
Residential
352 Forest Drive
Residential