Property Sale
Sale
$172,000
DeedBook 5546, Page 898
Year Built: 1963
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,492 | +7.6% |
| 2024 | $9,754 | +9.5% |
| 2023 | $8,908 | +8.9% |
| 2022 | $8,184 | -4.7% |
Year Built: 1963
402 Highland Ave
Residential
102 Audrey Place
Residential
6 Tremont Dr
Residential
740 S Riverside Dr
Residential
339 Forest Dr
Residential