Property Sale
Sale
$475,000
From:
To:
Sq Ft3,357DeedBook 9266, Page 5128NU CodeEstate / executor (10)Recorded1/8/2018
From:
To:
Year Built: 1971
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $14,187 | -5.7% |
| 2024 | $15,044 | +36.2% |
| 2023 | $11,043 | -6.2% |
| 2022 | $11,769 | -0.6% |
From:
To:
Year Built: 1971
18 Surrey Ln
Residential
913 Coach Dr
Residential
573 N Edgemere Dr
Residential
7 Ross Ct
Residential
1 Vineberg Ct
Residential