Skip to content

113 Harding RdRed Bank, NJ 07701

Last Sale Date
Oct 28, 2024

Property Information

Block108
Lot2
Qualifier---
CountyMonmouth
MunicipalityRed Bank Boro
Tax Map Page---

Building Details

Building Class---
DescriptionSCHOOLS
Dwellings0
Zoning---
Sq Footage---
Acreage0.13

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$409,800
98%
Improvement Value:$8,900
2%
Total Assessment$418,700

Sale
$0