Property Built
Built
Year Built: 1915
Year Built: 1915
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,265 | +7.4% |
| 2024 | $4,904 | +11.6% |
| 2023 | $4,396 | +4.3% |
| 2022 | $4,215 | +4.7% |
Year Built: 1915
22 Clifford Pl
Residential
92-94 Catherine St
Residential
210-212 Dr James Parker B
Residential
12 St Mary'S Pl
Residential
99 Leonard St
Residential