Property Sale
Sale
$605,000
DeedBook 21791, Page 1187
Year Built: 1961
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,166 | +4.0% |
| 2024 | $9,778 | +2.3% |
| 2023 | $9,555 | +2.0% |
| 2022 | $9,366 | +1.9% |
Year Built: 1961
45 Weaver Pl
Residential
29 Bunker Rd
Residential
40 Harvest Ave
Residential
53 Surrey Ln
Residential
36 Klinger Rd
Residential