Property Sale
SaleMulti
$403,000
DeedBook 5967, Page 207
Year Built: 1931
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,027 | +4.0% |
| 2024 | $6,759 | +2.3% |
| 2023 | $6,605 | +5.5% |
| 2022 | $6,259 | +1.9% |
Year Built: 1931
7 Lincoln St
Residential
7 Homestead Ave
Residential
108 Troy Rd
Residential
35 Chicjon Ln
Residential
27 Petry Dr
Residential