Property Sale
Sale
$549,000
Sq Ft1,772DeedBook 24129, Page 43Recorded5/12/2021
Year Built: 1956
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,287 | +4.0% |
| 2024 | $7,008 | +2.3% |
| 2023 | $6,848 | +2.0% |
| 2022 | $6,714 | +1.9% |
Year Built: 1956
28 Chicjon Ln
Residential
19 Ridgedale Avenue W
Residential
48 Petry Dr
Residential
647 Ridgedale Ave
Residential
40 Chicjon Ln
Residential