Property Sale
Sale
$269,500
From:
To:
Sq Ft1,000DeedBook 23231, Page 596Recorded10/26/2017
From:
To:
Year Built: 1993
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,965 | +4.0% |
| 2024 | $4,775 | +2.3% |
| 2023 | $4,666 | +2.0% |
| 2022 | $4,574 | +7.9% |
From:
To:
Year Built: 1993
1-1 Dara Dr
Residential
97 Overlook Ave
Residential
67 Overlook Ave
Residential
119 Cedar St
Residential
47 Overlook Ave
Residential