Property Sale
SaleMulti
$120,400
DeedBook 5306, Page 127
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2002 | $1,425 | +6.5% |
| 2001 | $1,338 | +4.8% |
| 2000 | $1,276 | +3.9% |
| 1999 | $1,228 | +1.9% |
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.