Property Sale
SaleMulti
$185,000
DeedBook 11640, Page 555
Year Built: 1950
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,837 | +5.2% |
| 2024 | $5,549 | +3.5% |
| 2023 | $5,363 | +1.4% |
| 2022 | $5,290 | +1.9% |
Year Built: 1950
200 Walnut Dr.
Residential
525 2nd Ave.
Residential
511 Oregon Ave.
Residential
448 19th Ave.
Residential
136 Harding Dr.
Residential