Property Built
Built
Year Built: 1960
Year Built: 1960
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $11,321 | +5.2% |
| 2024 | $10,760 | +3.5% |
| 2023 | $10,396 | +1.3% |
| 2022 | $10,265 | +1.6% |
Year Built: 1960
269 Alameda Dr.
Residential
222 Drum Point Rd.
Residential
108 Vanard Dr
Residential
646 Windsor Rd
Residential
707 Drum Point Rd.
Residential