Property Sale
Sale
$680,000
DeedBook 12676, Page 1197
Year Built: 1995
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,252 | +5.2% |
| 2024 | $9,744 | +3.5% |
| 2023 | $9,414 | +1.3% |
| 2022 | $9,295 | +1.6% |
Year Built: 1995
40 Bayview Dr.
Residential
72 Woodland Dr.
Residential
27 W. Granada Dr.
Residential
39 Boom Lane
Residential
30 Evelyn Court
Residential