Property Sale
Sale
$55,000
From:
To:
Sq Ft576DeedBook 15809, Page 637Recorded5/21/2014
From:
To:
Year Built: 1935
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,345 | +5.2% |
| 2024 | $4,129 | +3.5% |
| 2023 | $3,990 | +1.3% |
| 2022 | $3,939 | +1.6% |
From:
To:
Year Built: 1935
33 Wintergreen Ave.
Residential
87 Channel Dr.
Residential
124 Bayview Dr.
Residential
507 Woodpark Dr
Residential
10 Hollycrest Dr.
Residential