Property Sale
SaleMulti
$180,000
DeedBook 14182, Page 645
Year Built: 1957
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,531 | +5.2% |
| 2024 | $4,306 | +3.5% |
| 2023 | $4,160 | +1.3% |
| 2022 | $4,108 | +1.6% |
Year Built: 1957
37 Vanard Dr.
Residential
481 Mantoloking Rd.
Residential
463 Mantoloking Rd.
Residential
11 Mckay Dr.
Residential
20 Bayberry Ave.
Residential